Оплата та Доставка

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу, що наявність продукції на сайті вказана з урахуванням всіх складів компанії. Тому в одному замовленні можлива наявність продукції з різних складів. В цьому випадку товар відправляється відповідно декількома посилками з різних місць!
Відправлення продукції після оплати відбувається протягом 1-3 робочих днів (в деяких випадках терміни можуть бути збільшенні).

Оплата карткою на сайті: за допомогою сервіса WayFoPay. УВАГА!! Перед оплатою на сайті необхідно уточнити наявність товару.

Оплата готівкою в пунктах видачі за адресою: Київ, вул. Максима Кривоноса 5

Оплата наложенным платежем: при отримані замовлення  у відділеннях «Нова Почта». УВАГА!!! При виборі данного способу оплати, вноситься мінімальна передплата в залежності від ваги, об'єму та оціночної вартості товару. Для відшкодування вартості доставки у разі відмови від отримання товару без вагомих причин. Шановні Покупці, наполегливо просимо Вас перед замовленням уточнювати у менеджерів характеристики товару, для уникнення непорозумінь.

Безготівкова оплата на рахунок для юридичних осіб з ПДВ: Оплата на рахунок компанії (ТОВ, ФОП з ПДВ). Рахунок надається менеджером магазину по запиту, при надані покупцем реквізитів для підготовки рахунку. 

Безготівкова оплата для фізичних та юридичних осіб без ПДВ:  Оплата на рахунок (ФОП без ПДВ). Рахунок надається менеджером магазину по запиту, при надані покупцем реквізитів для підготовки рахунку.

Прохання, якщо тим чи іншим чином тимчасові міри оплати і доставки не влаштовують - узгоджувати замовлення з менеджером!