Ledtema – платформа оптової торгівлі професійним світлодіодним освітленням. Ledtema – Оптовий інтернет-магазин професійного світлодіодного освітлення. Ми представляємо лише сертифіковане світлодіодне обладнання для комерційних та інших об'єктів. Наші постачальники – це виробники якісних, професійних світлотехнічних рішень. Наші клієнти – це професіонали, які знають про відмінності якісної світлодіодної техніки. Ми маємо прямі контракти з виробниками та імпортерами освітлювального обладнання. 

LedTema – компанія, в першу чергу, зацікавлена ​​у просуванні професійних світлотехнічних LED рішень, які дозволяють забезпечити кінцевих замовників тим освітлювальним світлодіодним обладнанням, яке дозволить не лише отримати достатній рівень освітленості, скоротити енерговитрати, заощадити на монтажі та демонтажі світлотехніки за рахунок тривалого терміну служби світильників від LedTema. Але й набагато більше, а саме: збільшити продаж, підвищити продуктивність праці співробітників, відкрити для себе додаткові можливості для скорочення поточних витрат на обслуговування та заміну світлотехніки.

Компанія LedTema зацікавлена ​​у розвитку партнерської мережі, але також ми будемо раді співпраці з кінцевими замовниками та завжди готові надати інформацію щодо характеристик Led світильників, щодо вимог, що висуваються до освітлювального обладнання у тій чи іншій сфері.  Ми завжди відкриті для обміну досвідом у світлотехнічній сфері та раді поділитись тими знаннями, які маємо, в тому числі, для новачків!